Month: مهر ۱۴۰۰

image_pdfimage_print

دانلود بازی Hacker Simulator برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirlخانه » بازی » دانلود بازی Hacker Simulator برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

اولین رای باشید!در بازی Hacker Simulator می‌توانید تجربه همه جانبه‌ای از موضوع هک در دنیای اینترنت و تکنولوژی را تجربه کنید. بازی داستان محور بوده و آن دسته از علاقه‌مندان به این شاخه هیجان انگیز، می‌توانند بازی را دنبال کنند. بازی دیدگاه بهتری به جنبه‌های متخلف هک به شما خواهد داد و می‌توانید به‌طور منظم آن‌ها را در بازی تجربه کنید. شما تجارتی دارید که برای فعال نگه داشتن آن، باید مرتبا در شبکه‌های مختلف وای فای نفوذ کرده و به‌صورت ناشناس بتوانید جاسوسی کاربران مختلف را انجام دهید. برای این منظور، از ابزارهای معروفی می‌توانید استفاده کرده و آن‌ها را در راستای توسعه شرکت خود قرار دهید.
Hacker Simulator PC-FitGirl Repack

شما تحقیقات زیادی در بازی انجام خواهید دید و می‌توانید برخی از بهترین روش‌های هک را در بازی پیاده‌سازی کنید. سو استفاده و حتی فیشینگ هم می‌تواند کار شما را ساده‌تر کند. ماجراجویی بزرگی در انتظار شما است و می‌توانید چیزهای زیادی د..

دانلود بازی Tandem A Tale of Shadows برای کامپیوتر – نسخه GOGخانه » بازی » دانلود بازی Tandem A Tale of Shadows برای کامپیوتر – نسخه GOG

اولین رای باشید!بازی Tandem A Tale of Shadows در سبک معمایی و پلتفرمر دنبال می‌شود و می‌توانید یک گیم‌پلی منحصربه‌فرد را در آن تجربه کنید. این گیم‌پلی به‌صورت بالا به پایین بوده و همراه با المان‌های جذابی خواهد بود. معمای ناپدید شدن جادوگر معروف را در این بازی پیگیری خواهید کرد. او توماس کین نام دارد و کل داستان حول وی خواهد چرخید. بازی برنده جوایز بسیار زیادی بوده است و پنج دنیای زیبا را در آن شاهد خواهیم بود که با الهام از دنیای ویکتوریاییی تیم برتون ساخته شده است. بازیکنان می‌توانند ابعاد تازه‌ای از این جهان را کشف کرده و نماهای مختلفی از بازی را داشته باشند.
Tandem: A Tale of Shadows v1.0.1.2 PC-GOG

بازی دارای صحنه‌های ترسناک متفاوتی بوده و می‌توانید آن‌ها را در خلال موانع هوشمند باازی تجربه کنید. عمارتی را می‌بینیم که پیچ و خم بسیار زیادی داشته و گویا قاتل ماجرای ما در همین محیط پرسه می‌زند. سرنوشت شما بسته به پیدا کردن این قاتل دارد تا در نهای..

دانلود بازی Growbot برای کامپیوتر – نسخه DOGEخانه » بازی » دانلود بازی Growbot برای کامپیوتر – نسخه DOGE

اولین رای باشید!بازی Growbot یک ماجراجویی دو بعدی است که با گیم‌پلی اشاره و کلیک دنبال می‌شود. بازی در یک ایستگاه فضایی زیبا و بیوپانکی جریان داشته و می‌توانید نقش نارا را ایفا کنید. او یک ربات بزرگ است که در حال تمرینات سخت خود برای تبدیل شدن به یک کاپیتان است. پایگاه شما در معرض حمله کریستال‌هایی قرار می‌گیرد که در معرض رشد هستند و همین موارد، مشکلات زیادی را برای سرزمین شما ایجاد می‌کند و نجات چنین پایگاهی در اختیار شما خواهد بود. این بازی از ماجراجویی‌های کلاسیک تشکیل یافته است و مکانیسم‌های مدرنی هم دارد. هدف این بازی جذی گیمرهایی است که تجربه جدیدی برایشان فراهم کند.
Growbot x86 / x64 PC-DOGE

این بازی توسط یونیتی توسعه داده شده است و توسعه دهندگان امکان تجربه آن را برای ویندوز، لینوکس و مک فراهم کرده‌اند. پایگاه بازی زیبا و دوست داشتنی بوده و ماشین آلات خاصی در آن کار می‌کنند تا بتوانند خرابی‌های به بار آمده توسط کریستال‌ها را تعمیر کنند. در این بازی گیاهان و بیگانگانی را می..

دانلود بازی Okinawa Rush v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOGخانه » بازی » دانلود بازی Okinawa Rush v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOG

اولین رای باشید!بازی Okinawa Rush شما را به اوکیناوا خواهد برد. شما نقش استاد هنرهای رزمی را برعهده خواهید داشت که هیرو نام دارد و البته در خلال بازی می‌توانید در نقش شخصیت‌های میلین یا شین هم قرار بگیرید. نبردهای جذابی را در بازی می‌بینیم که شما برای نجات زندگی خود و گروه‌تان انجام خواهید داد. باید دوستان زیادی را پیدا کرده و در برابر نینجاها، شیاطین و موجودات دیگر از آن‌ها استفاده کنید. بازی دارای یک بخش چندنفره هم بوده و می‌توانید با دو بازیکن به سراغش بروید. سبک بازی پلتفرمر، اکشن و ماجراجویی بوده و یک نسخه بسیار جذاب و فانتزی را در سرزمین اوکیناوا تجربه خواهید کرد.
Okinawa Rush v1.0 PC-GOG

سیستم مبارزات بازی سریع و روان بوده و همراه با ترکیبی از کومبوهای مختلف دنبال می‌شود. شعبده بازهای بسیار زیادی در بازی حضور دارند که جذابیت بصری بازی را هم بالا می‌برند. هدف شما این است که یکی از رتبه‌های برتر را در لیدربرد کسب کرده و بتوانید مهارت خود را به دوستان‌تان نشا..

دانلود بازی Songs of Syx v0.59.27 برای کامپیوتر – نسخه GOGخانه » بازی » دانلود بازی Songs of Syx v0.59.27 برای کامپیوتر – نسخه GOG

اولین رای باشید!بازی Songs of Syx یک تجربه شهرسازی فانتزی است که در آن باید مستعمره کوچک خود را در نهایت به شهر بزرگی تبدیل کنید که بیشتر شبیه امپراطوری خواهد بود. شما با طراحی کار خود را جلو برده و می‌توانید با مکانیسم پیچیده و البته واقع گرایانه بازی هم کم کم آشنا شوید. رویدادهای کوچک را درک کرده و سعی کنید که به آن‌ها تسلط پیدا کنید. بازی در دنیای فانتزی جریان دارد و گرافیکی را نظاره می‌کنیم که تنها در تخیلات خود می‌توانید آن را تصور کنید. در این بازی نژادهای مختلفی وجود دارد و مردم در فرهنگ‌های مختلف کنار هم زندگی می‌کنند. خدایان جدید و قدیم هم همراه با موجودات عجیب دیگر در این امپراطوری حضور خواهند داشت.
Songs of Syx v0.59.27 (Early-Access) PC-GOG

آب و هوا به‌طور متداول در این بازی تغییر می‌کند و مهاجرت حیوانات هم به‌صورت مرتب در بازی جریان خواهد داشت. همه این عوامل نشان می‌دهد که با یک بازی واقع گرایانه روبرو هستیم که فاکتورهای زیادی می‌تواند روی تج..

دانلود بازی They Always Run v1.0.2.773 برای کامپیوتر – نسخه GOGخانه » بازی » دانلود بازی They Always Run v1.0.2.773 برای کامپیوتر – نسخه GOG

اولین رای باشید!بازی They Always Run موجوداتی را در کهکشان نشان می‌دهد که بعد از دوران سقوط امپراطوری، در یک جنایت بزرگ گرفتار شده‌اند و حال شما باید به کمک آن‌ها بشتابید. هرکدام از آن‌ها دارای مهارتی هستند که در ادامه مسیر به درد تیم شما می‌خورد. بنابراین، آن‌ها را جمع آوری کرده و در سخت‌ترین و خطرناک‌ترین شرایط از آن‌ها استفاده کنید. باید به سراغ گوزن‌های دریایی رفته و با شکار آن‌ها، به امتیازات ویژه‌ای دست پیدا کنید. در این بازی پاداش‌های خوبی به اطلاعات ارزشمند داده می‌شود و می‌توانید کهکشان را از درگیر شدن در یک توطئه گسترده نجات دهید. می‌توانید از نیروهای خود برای از بین بردن موانع و کشتن دشمنان استفاده کنید.
They Always Run v1.0.2.773 PC-GOG

در این بازی جنایتکارانی را می‌بینیم که مدام در کهکشان پرسه می‌زنند و می‌توانند مشکلات زیادی را ایجاد کنند. جهان اصلی و تمدن آن در معرض ویرانی کامل قرار دارد و شما باید با ارتقا تجهیزات خود، بتوانید به..

دانلود بازی The Dark Pictures Anthology House of Ashes برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی The Dark Pictures Anthology House of Ashes برای کامپیوتر

اولین رای باشید!عنوان House of Ashes سومین سری از فرنچایز The Dark Pictures Anthology می‌باشد که در فضایی سینماتیک و ترسناک روایت می‌شود. داستان بازی در دوران پایان جنگ عراق است. وقتی که نیروهای ویژه به دنبال سلاح‌های کشتار جمعی هستند، چیزی خطرناک‌تر را پیدا می‌کنند! یک معبد سومری مدفون که لانه‌ی موجودات فرازمینی است. برای این‌که از این معبد جان سالم به‌در ببرند، باید برادری خود با دشمنانشان در ماورای این دنیا را ایجاد کنند.
The Dark Pictures Anthology House of Ashes PC-FLT

بازی The Dark Pictures: House of Ashes تعلیق را فدای داستان‌گویی مفصل و پرشده از توضیحات کرد. اما چه داستانی؟ قصه‌ای پرشده از کلیشه‌ها که هم بی‌دلیل به سمت موضوعات حساس سیاسی می‌رود و بارها فراموش می‌کند که بهانه‌ای برای قرار دادن بازیکن در موقعیت‌های تصمیم‌گیری است. سوپرمسیو گیمز تقریبا در House of Ashes دست به گیم‌پلی و حس‌وحال کلی آثار اخیر خود نمی‌زند. اما به طر..

دانلود بازی Sword and Fairy 7 برای کامپیوتر – نسخه CODEXخانه » بازی » دانلود بازی Sword and Fairy 7 برای کامپیوتر – نسخه CODEX

اولین رای باشید!بازی Sword and Fairy 7 یک تجربه نقش آفرینی است که توسط سافت‌استار توسعه یافته است و خط داستانی بین انسان و موجودات شرور را دنبال می‌کند. در این بازی خطوط داستانی متنوعی را خواهیم دید که همراه با سیستم نبرد جذابی دنبال شده و می‌تواند از قسمت‌های قبلی مجموعه هم بسیار جذاب‌تر دنبال شود. حالت اکشن سوم شخص بازی بهبود پیدا کرده است و می‌بینیم که نبردهای ریل تایم جایگزینی برای نبردهای سنتی شده‌اند. سیستم بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز است و می‌توانید نبردهای روان همراه با زیبایی شناسی سنتی را در بازی شاهد باشید.
Sword and Fairy 7 PC-CODEX

در این بازی، می‌توانید شخصیت خود را کنترل کرده و در زمان‌های دلخواه کاستوم‌های متفاوتی را برای آن خریداری کنید. مهارت‌های چندگانه را خواهید آموخت و می‌توانید از آن‌ها در طول نبردهای خود استفاده کنید. ارواح کوچک و زیبایی هم در بازی وجود دارند که باعث متنوع‌تر شدن نبردها شده و می‌توانید ارواح را نوازش کرده و در داستان..

دانلود بازی JARS v1.0.1018 برای کامپیوتر – نسخه GOGخانه » بازی » دانلود بازی JARS v1.0.1018 برای کامپیوتر – نسخه GOG

اولین رای باشید!در بازی JARS می‌توانید ماجراجویی ویکتور را در زیرزمین یک خانواده بزرگ دنبال کنید. ماموران بزرگی را می‌بینیم که شما در خلال جستجوی خود آن‌ها را پیدا خواهید کرد و می‌توانید به اسرار مبهمی که در در این زیرزمین وجود دارد، دست پیدا کنید. برخی از صفحات کتاب مرموزی که شما در حال خواندن آن هستید، گم شده است و باید علت آن را جویا شوید. هدف اصلی شما در این بازی، نابود کردن تمام کوزه‌هایی است که پیدا می‌کنید. این بازی در سبک استراتژیک دنبال شده و شامل المان‌های معمایی و دفاع از قلعه خواهد بود. باید همه کوزه‌ها را نابود کرده و از سارکوفاگوش محافظت کنید. سریع فکر کرده و استراتژی لازم را در حرکات خود داشته باشید.
JARS v1.0.1018 PC-GOG

بازی از یک سبک هنری جالب پیروی می‌کند که با الهام از آثار کلاسیک ترسناک و فان ساخته و پرداخته شده است. شما می‌توانید محیطی گرافیکی را نظاره‌گر باشید که با المان‌های طنز تاریک طراحی شده است و از پرسه زدن در آن نهایت لذت را خواهید برد. هر..

دانلود بازی Viscerafest v0.9.0.7 برای کامپیوتر – نسخه GOG Early-Accessخانه » بازی » دانلود بازی Viscerafest v0.9.0.7 برای کامپیوتر – نسخه GOG Early-Access

اولین رای باشید!داستان بازی Viscerafest در سال ۳۷۹۶ جریان دارد و شما نقش کارولین را خواهید داشت که یک مزدور خون‌خوار بوده و دچار بیماری روان پریشی شده است. او پول زیادی برای زندگی ندارد، اما گویا امیدها همچنان برای وی زنده بوده و می‌توانید در چنین دنیایی به دنبال این امیدها باشید. جنگجویی به نام کرومون در این جهان وجود دارد که برای سر وی جایزه گذاشته شده است و شما هم می‌توانید از این فرصت برای به دست آوردن پولی برای خرید حلقه ازدواج به دست آورده و به اهداف خود دست پیدا کنید. البته این جنگجو ارتش بزرگی به همراه دارد که باید بر آن‌ها فایق آیید. بازی اصلا ساده نخواهد بود و باید با تجسم چالش‌های آن، پیشروی خود را با تمرکز بالایی ادامه دهید.
Viscerafest v0.9.0.7 (Early-Access) PC-GOG

از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به ماموریت‌هایی اشاره کنیم که با معماهای بسیار متنوعی دنبال می‌شود و می‌توانید اهداف مختلفی را در بازی دنبال کنید. سطوح ب..