دانلود مجله BIKE Magazine – آوریل ۲۰۲۱خانه » عمومی » دانلود مجله BIKE Magazine – آوریل ۲۰۲۱

اولین رای باشید!مجله BIKE Magazine – دوچرخه
| شماره آوریل ۲۰۲۱ اضافه شد |

در مجله BIKE Magazine قرار است که به ورزش دورچرخه سواری پرداخته و برخی از مباحث مهم را در آن بررسی کنیم. به سراغ مسابقات ورزشی این رشته خواهیم رفت و خواهیم دید که چند مدل از دوچرخه سواری در جهان موردتوجه قرار گرفته است. می‌دانیم که ورزش دورچرخه سواری، یکی از بی‌ضررترین و ارزان‌ترین ورزش‌هایی است که می‌توانید تجربه کنید. دوچرخه نیازی به سوخت برای حرکت ندارد و به‌همین دلیل، تنها با حرکت پدال و نیروی پاهای فرد دوچرخه سوار حرکت می‌کند. در همین راستا، از دوچرخه سواری به‌عنوان یک ورزش عالی برای تقویت عضلات و لاغری یاد شده است. حال شما به‌صورت حرفه‌ای می‌توانید این ورزش را دنبال کرده و ببینید که چه خبرهایی در این ورزش نهفته است.
مارس ۲۰۲۱در این شماره از مجله، به مناسب روز جهانی زن، قرار است که ورزش دورچه سواری زنان را مورد بررسی قرار داده و گذری هم به اعتراضات آن‌ها در شهر نیویورک بزنیم. زنان برای حقوق خود در این روز به خیابان‌..

دانلود مجله African Pilot – آوریل ۲۰۲۱خانه » عمومی » دانلود مجله African Pilot – آوریل ۲۰۲۱

اولین رای باشید!مجله African Pilot – خلبان آفریقایی
| شماره آوریل ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله African Pilot یک ماهنامه اختصاصی برای حمل و نقل هوایی است که به‌صورت مرتب به موضوعات مختلف می‌پردازد. این مجله از هجده سال گذشته فعالیت خود را شروع کرده است و بدون وقفه منتشر یافته است. مشترکین این مجله می‌توانند طرح بندی‌های جذاب آن را با ظاهری مدرن داشته باشند و به رویدادهای هواپیمایی مختلف در سرتاسر جهان بپردازد. این مجله شامل رویدادهای هوایی در آفریقا و جهان است و حقایق جالبی را هم در مورد هواپیما و ویژگی‌های تاریخی آن بیان خواهد کرد. مجله خلبان آفریقایی شامل مطالب جذابی است که به پوشش بیشتر رویدادهای هواپیمایی می‌پردازد و تاکنون موفق بوده است.
مارس ۲۰۲۱در این شماره از مجله African Pilot می‌توانید رویدادهای هوایی در ماهی که گذشت را بررسی کرده و تحلیل جامعی روی آن‌ها داشته باشید. این رویدادها برای مردم جذاب هستند و از اخبار پیرامون این حرفه برداشت شده است. علاقه‌مندان به رویدادهای هوایی در سرتاسر جهان می‌..

دانلود مجله Tabletop Gaming – آوریل ۲۰۲۱خانه » عمومی » دانلود مجله Tabletop Gaming – آوریل ۲۰۲۱

اولین رای باشید!مجله Tabletop Gaming – بازی رومیزی
| شماره آوریل ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله Tabletop Gaming توسط تیمی از گیمرهای مخصوص بازی‌های رومیزی نوشته است و علاقه‌مندان می‌توانند مهم‌ترین اطلاعت این عرصه را دنبال کنند. این مجله به سرگرمی اختصاص یافته است و گیمرهایی که می‌خواهند بازی‌های رومیزی را تجربه کنند، می‌توانند اطلاعات مفید آن را دنبال کنند. در این مجله قرار است که بازی‌های رومیزی مهم در ماه‌های مختلف بررسی شده و بتوانیم پوشش خبری بسیار عالی در این زمینه داشته باشید. بازی‌های رومیزی و جنگی در این سری مورد بررسی قرار گرفته و می‌توانید پوشش خبری این مجله را نیز دنبال کنید. مصاحبه‌های اختصاصی نیز در این مجله جای گرفته است و می‌توانید حتی راهنماهای جذابی نیز دریافت کنید. این راهنماها به‌صورت اختصاصی توسط تیم گیمر بازی‌های رومیزی تهیه شده است و برای بازی‌های رومیزی مختلف ارائه شده است.
مارس ۲۰۲۱در این شماره از مجله، قرار است که چند بازی رومیزی ابرقهرمانی مختلف بررسی شده و چند مصاحبه اختص..

دانلود مجله VWt Magazine – آوریل ۲۰۲۱خانه » عمومی » دانلود مجله VWt Magazine – آوریل ۲۰۲۱

اولین رای باشید!مجله VWt Magazine – وی دبلیو تی
| شماره آوریل ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله VWt Magazine برای دارندگان و علاقه‌مندان ون‌های مخصوصی که Volkswagon Trasporter نام دارد، ارائه شده است و مدل‌های T4 به بالا را هدف قرار داده است. این مجله شامل تمام ویژگی‌های جالب ون‌های T4s و T5s است و به بررسی محصولات و تجهیزات آن‌ها می‌پردازد. این مقاله ون‌ها را در آزمایش‌های جاده‌ای قرار داده و به تورهای فروشگاهی و سفرهای جاده‌ای می‌پردازد. قرار است که تاریخچه‌ای از حمل و نقل با این ماشین‌ها را بررسی کرده و برای خوانندگان مجله اطلاعات جالبی ارائه شده. این محله ارزش گذاری بسیار خوبی برای خوانندگان خود کرده است و در هر شماره، حدود ۱۰۰ صفحه‌ی رنگی و بسیار باکیفیت را فراهم می‌کند.
مجله VWt Magazine قرار است که به تولیدات شصت ساله این اتومبیل‌ها پرداخته و بررسی جامعی روی آن‌ها در سرتاسر جهان داشته باشد. این ون‌ها دارای پلتفرم رسمی خودشان و فولکس واگن هستند و یقینا آشنایی کاملی با آن‌ها دارد. این ماشین‌ها قدرت بسیا..

دانلود مجموعه والپیپرهای HD از طبیعت – فروردین ماه ۱۴۰۰خانه » عمومی » دانلود مجموعه والپیپرهای HD از طبیعت – فروردین ماه ۱۴۰۰

اولین رای باشید!مجموعه والپیپرهای HD از طبیعت (Nature HD wallpapers) – فروردین ماه ۱۴۰۰
| سری دوم اضافه شد |

با شروع سال جدید ۱۴۰۰، اولین چیزی که هر کسی منتظر رسیدن آن است، طبیعت زیبا و شاخ و برگ‌های درختانی است که با عبور از فصل سرما دوباره رونمایی خواهند شد. ما در این مطلب قصد داریم که والپیپرهای زیبایی به همین مناسبت برای شما آماده کنیم. والپیپرهای طبیعت جدید را می‌توانید به‌صورت دسته‌ای روی تصویر زمینه دسکتاپ خود تنظیم کرده و از دیدن آن روحیه و حس بهتری هنگام کار با کامپیوتر یا لپ تاپ خود داشته باشید. این مجموعه سایز مناسبی از تصاویر را برای شما فراهم ساخته است و می‌توانید با بهترین کیفیت آن‌ها را داشته باشید. تنوع تصاویر نیز بسیار عالی است و از درخشش نور مهتاب گرفته تا والپیپرهایی از سطح دریاها و مناظر آبی، جزو این والپیپرها خواهد بود.
سری اول – آپدیت ۷ فروردین ماه
این مجموعه از تصاویر زمینه شامل تصاویری رنگارنگ از طبیعت است که از کوهستان گرفته تا مناظر آ..

دانلود بازی Genesis Noir برای کامپیوتر – نسخه PLAZAخانه » بازی » دانلود بازی Genesis Noir برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

۵
/
۵
(
۲

امتیاز
)در بازی Genesis Noir شما نقش No Man را برعهده خواهید گرفت. شما در واقع یک دستفروش ساعت هستند که در یک مثلث عشقی با دیگر موجودات کیهانی، خانم ماس و پسر طلایی گرفتار شده‌اید. وقتی که رابطه شما به یک رویارویی تلخ تبدیل می‌شود، شاهد شلیک گلوله‌ای خواهیم بود که از طرف خدایان انجام می‌شود. دنیای بازی در حال انبساط قرار دارد و شما باید راهی برای جلوگیری یا تخریب خلقت و نجات عشق خود بگیرید. با تمرکز روی پازل‌های لمسی و اکتشاف در دنیای بازی، می‌توانید تکه‌های کوچک جهان را آزمایش کرده و دریابید که برای پیشرفت باید چه کارهایی را انجام دهید. شما می‌توانید از نابودی تمدن جلگیری کرده و زندگی را دوباره به روال اصلی خود بازگردانید. همه در جستجوی راهی برای نجات خانم ماس هستند و شما در این راه می‌توانید جلوتر از همه حرکت کنید.
Genesis Noir PC-PLAZA

در بازی Genesis Noir خواهیم فهمید که انفجار بزرگ فقط نمی‌تواند باعث تولد آفرینش باشد. همان‌طور که ما آن‌ها را می‌شناسیم،..

دانلود بازی Tank Brawl 2 Armor Fury برای کامپیوتر – نسخه PLAZAخانه » بازی » دانلود بازی Tank Brawl 2 Armor Fury برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

اولین رای باشید!بازی Tank Brawl 2 Armor Fury یک تجربه هیجان انگیز در دنیایی ویرانگیز است که شما می‌توانید هر ماشین زمینی و دریایی را انتخاب کرده و حتی یک Mecha غول پیکر را کنترل کنید. می‌توانید با ۴ راننده جدید ترکیب یافته و کلاس‌هایی را در بازی ایجاد کنید که توانایی رویایی با تانک‌های هیولایی را داشته باشد. قطارها و ماشین‌ آلات دیگری وجود دارد که یک نبرد حماسی را برای شما ایجاد می‌کند. این نبردها سرت بسیار بالایی دارند و می‌توانند جهان ترکیبی متعادل را در سبک پلتفرمینگ ایجاد کنند. بازی در سبک شوتر و ماجراجویی مترویدوانیایی دنبال می‌شود و می‌توانید خودتان را به مناطق دشوار برسانید. شیادان در بازی حضور دارند که شما را فریب خواهند داد و باید از آن‌ها دوری کنید. انبوهی از تانک‌های دشمن به‌صورت رگباری به شما حمله خواهند کرد و شما باید رودرروی آن‌ها قرار بگیرید.
Tank Brawl 2: Armor Fury PC-PLAZA

از بهترین ویژگی‌های بازی Tank Brawl 2 Armor Fury می‌توانی..

دانلود بازی Overcooked All You Can Eat برای کامپیوتر – نسخه FitGirlخانه » بازی » دانلود بازی Overcooked All You Can Eat برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

اولین رای باشید!در بازی Overcooked All You Can Eat بار دیگر شاهد قیام پکیش خواهیم بود. وظیفه‌ی شما در این بازی این است که بتوانید گرسنگی مشتریان خود را برطرف کرده و آماده‌ی نجات جهان باشید. این بازی در کمال آشفتگی دنبال می‌شود و شما باید در کنار دیگر بازیکنان، سرعت خود را در آشپزی بالا ببرید. پخت و پز انواع دستورالعمل‌ها در این بازی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید تحول و پویایی بسیاری را ایجاد کنید. این بازی سرگرمی فوق‌العاده بالایی برای علاقه‌مندان خواهد داشت و می‌توانید زمان بیشتری را برای آن صرف کنید. یک جشن بصری بزرگ در انتظار شما است و می‌توانید خودتان را به سطح بعدی برسانید. بازی گرافیک بسیار خوبی دارد و می‌توانید آن را در حالت ۴K تجربه کنید. سرآشپزهای جدید از راه رسیده‌اند و می‌توانید همه‌ی چیزهایی که می‌خواهید را به دست آورید.
Overcooked! All You Can Eat PC-CODEX | FitGirl Repack

در بازی Overcooked All You Can Eat ویژگی‌هایی ..

دانلود بازی Adeptus Titanicus Dominus برای کامپیوتر – نسخه CODEXخانه » بازی » دانلود بازی Adeptus Titanicus Dominus برای کامپیوتر – نسخه CODEX

اولین رای باشید!بازی Adeptus Titanicus Dominus یک تجربه‌ی استراتژیک مبتنی بر نوبت است که در یک محیط سه بعدی جریان دارد. شما می توانید از بزرگ‌ترین سلاح‌های خود استفاده کرده و قدرت بالای شخصیت‌های خود را کنترل کنید. این بازی از یک داستان مبارزاتی تک نفره هیجان انگیز تشکیل یافته است و بیش از ۱۸ ماموریت انتظار شما را می‌کشد. سناریوهایی را می‌بینیم که در برابر حریفان کامپیوتری خواهد بود و حالت چندنفره آنلاین نیز چالش‌های خاص خودش را خواهد داشت. نیروهای تایتان را می‌توانید در بازی کنترل کرده و از لژیون‌های وفادار خود کمک بگیرید. نبردهای بازی آینده نگرانه هستند و از یک سری سیستم و قوانین بازی‌های رومیزی پیروی می‌کند. شما در عین حال می‌توانید از سیستم فرمان کارامد بازی استفاده کرده و تایتان‌های خود را در یک وضعیت بهتر قرار دهید.
Adeptus Titanicus: Dominus PC-CODEX

در بازی Adeptus Titanicus Dominus استراتژی نبردها با توالی‌های حرکتی دنبال می‌شود و موق..

دانلود بازی Kaze and the Wild Masks برای کامپیوتر – نسخه PLAZAخانه » بازی » دانلود بازی Kaze and the Wild Masks برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

۵
/
۵
(
۱

امتیاز
)در بازی Kaze and the Wild Masks شما در جزایر کریستال به سبک برنامه نویسان کلاسیک دهه نودی سفر خواهید کرد. به‌عوان Kaze در جهان بازی حرکت کرده و می‌توانید دوست خود Hogo را از هرج و مرج خارج کنید. شما در اطراف جزایر حرکت خواهید کرد و می‌توانید تجربیات خود را گسترش دهید. با استفاده از قدرت Wild Masks می‌توانید سبزیجات را زنده کرده و آن‌ها را خشمگین سازید. مانند یک ببر وحشی در بازی حرکت خواهید کرد و می‌توانید مانند یک عقاب در آسمان حرکت کنید. می‌توانید به شکل یک مارمولک درآمده و در مسیر حرکت کنید. باید مانند کوسه روی دریا حکومت کرده و اجازه ندهید که جنبنده‌ای مزاحم شما شود. مهارت‌های خود را می‌توانید گسترش داده و همه‌ی حیوانات درونی خود را آزاد کنید. می‌توانید اسرار جزیره کریستالی را کشف کرده و در بیش از ۳۰ مرحله حرکت خود را ادامه دهید. باید رویاهای دوران کودکی خود را در این زمان به واقعیت تبدیل کنید.
Kaze and the Wild Masks PC-PLAZ..