Quotes by All

image_pdfimage_print

دانلود مجموعه والپیپر با کیفیت – اردیبهشت ۱۴۰۱خانه » عمومی » دانلود مجموعه والپیپر با کیفیت – اردیبهشت ۱۴۰۱

۳/۵ – (۱ امتیاز)مجموعه والپیپر با کیفیت (Quality Wallpaper) – اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
| سری سوم اضافه شد |

مجموعه دیگری از والپیپرهای زیبا را با مضمون های مختلف برایتان آماده کرده ایم که مثل همیشه شامل بهترین تصاویر از تصاویر متنوع خواهد بود. این مجموعه نیز شامل کیفیت بالایی بوده و مناسب برای والپیپر دسکتاپ ویندوز است. این تصاویر در سری‌های مختلف آماده شده است و هر بار می‌توانید جدیدترین تصاویر با این مفاهیم را دریافت کنید. تصاویری از افراد، طبیعت، کوهستان و موارد متنوع را با عالی‌ترین کیفیت و جزئیات بصری می‌توانید دریافت کرده و آن‌ها را در سایز مناسب به‌عنوان والپیپر تنظیم کنید.
سری اولاین سری از تصاویر زمینه شامل والپیپرهای متفاوتی است که این‌بار با بهترین کیفیت ارائه شده است. تصاویری از کاراکترهای فیلم و سریال در آن بیشتر دیده می‌شود و البته که عکس‌هایی از ماشین و طبیعت و حیوانات نیز که متعلق به سال ۲۰۲۲ هستند را هم داریم.

سری دوممجموعه تصاویر زمینه بسیار جالبی را برای شما فراهم ..

دانلود مجموعه والپیپر HD – اردیبهشت ۱۴۰۱خانه » عمومی » دانلود مجموعه والپیپر HD – اردیبهشت ۱۴۰۱

۳/۵ – (۱ امتیاز)مجموعه والپیپر اچ دی (Collections HD Wallpapers) – اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
| سری سوم اضافه شد |

بسیاری از کاربران، علاقه دارند که والپیپر دسکتاپ‌ آن‌ها، دربردارنده و پوشش دهنده تمام موضوعات موردعلاقه آن‌ها باشد. این مطلب دقیقا برای چنین کاربرانی آماده شده است. والپیپرهایی که در سری‌های مختلف برای شما آماده می‌کنیم، تنوع بسیار خوبی از والپیپرهای طبیعت، سینمایی، بازی‌ها، انتزاعی و موارد دیگر را شامل می‌شود. والپیپرها با زمینه‌های رنگی مختلف آماده می‌شوند و حتی می‌توانید ببینید که هیچ ارتباطی با همدیگر ندارند. تنوع در این والپیپرها بیش از هر جای دیگری است و می‌توانید به‌صورت دسته‌ای آن‌ها را تنظیم کنید.
سری اولاین مجموعه شامل عکس‌های بسیار زیبایی از طبیعت است و همراه با آن می‌توانید تصاویری از انیمه‌ها را هم داشته باشید. تصاویر کیفیت و سایز مناسبی دارند و برای تنظیم به‌عنوان والپیپر دسکتاپ هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت. تصاویر جدید و متعلق به سال ۲۰۲۲ هستند.

سری دومدر این مجموعه تصاو..

دانلود بازی Soundfall برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERGخانه » بازی » دانلود بازی Soundfall برای کامپیوتر – نسخه GOLDBERG

اولین رای باشید!بازی Soundfall تجربه‌ای جالب است که مبتنی بر موسیقی سریع دنبال می‌شود و می‌توانید نبردهای اکشن بسیار جالبی را در بازی تجربه کنید. این بازی گیم‌پلی مبتنی بر ریتم را ترکیب کرده است و می‌توانید دنیایی از موسیقی را ایجاد کنید که همه عاشقش باشند. رفته رفته ریتم موسیقی قدرتمندتر شده و شما هم باید خودتان را با آن هماهنگ کنید. باید موسیقی مورد علاقه خود را نواخته و سطوحی باورنکردنی از چالش‌ها را در بازی تجربه کنید. هزاران ترکیب در بازی وجود دارد و می‌توانید توانایی‌های جدید و قدرتمندی را باز کنید. سلاح‌هایی جالب در اختیار شما قرار دارد و بیش از ۵۰۰ مورد را می‌توانید در طول مراحل تجربه کنید.
Soundfall PC-GOLDBERG

شما در این بازی ۵ کاراکتر برای انتخاب خواهید داشت و می‌توانید از نوابغ موسیقی یک به یک انتخاب کنید. بازی توانایی‌های خاص را به شما خواهد داد و می‌تتوانید دنیای موسیقی را کاوش کنید. شما نگهبان هارمونی هستید و یک نابغه موسیقی خواهید شد که قدرت دستانش بالا..

دانلود بازی Poppy Playtime Chapter 2 برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERSخانه » بازی » دانلود بازی Poppy Playtime Chapter 2 برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

اولین رای باشید!بازی Poppy Playtime Chapter 2 ماجراجویی ترسناک و جذابی است که همراه با پازل‌های مختلف دنبال شده و سعی در فرار از عروسک‌های انتقام جویی را خواهید داشت که در کارخانه اسباب بازی منتظر شما هستند. این نسخه دوم بعد از ماجراهای نسخه اول بازی Poppy Playtime دنبال می‌شود و باید بدانید که برای تجربه آن، باید نسخه اول را نصب کرده باشید. باید از GrabPack برای هک کردن مدارهای الکتریکی استفاده کرده و از دستان پرتابی خود برای گرفتن اشیا از راه دور استفاده کنید. نسخه دوم بازی هم مانند نسخه اول طرفداران زیادی پیدا کرده و این روزها به ترند اول بازی‌های یوتیوب تبدیل شده است.
Poppy Playtime – Chapter 2 PC-DARKSiDERS

بازی Poppy Playtime Chapter 2در این اثر اسباب بازی‌های شرکت پلی‌تایم را می‌بینیم که دسته‌ای پر جنب و جوش تشکیل داده‌اند و قرار است که معماهای جالبی برای شما داشته باشند. این نسخه سه برابر نسبت به نسخه اول بزرگ‌تر است و عمیقا به..

دانلود بازی Neptunia x SENRAN KAGURA برای کامپیوتر – نسخه FitGirlخانه » بازی » دانلود بازی Neptunia x SENRAN KAGURA برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

اولین رای باشید!بازی Neptunia x SENRAN KAGURA یک تجربه هک اند اسلش در سبک نقش آفرینی است که باید به نیروها پیوسته و ماموریت‌های خود را انجام دهید. بیش از ۱۰ کاراکتر در بازی حضور دارند که هر کدام ماموریتی برای انجام واهند داشت. می‌توانید از میان انبوهی از دشمنان عبور کرده و ماموریت‌های خود را با موفقیت انجام دهید. شما می‌توانید حملات ویژه‌ای را در بازی انجام داده و با چالش‌ها جلو بروید. دو کشور متخاصم در بازی حضور دارند که در برابر هم دیگر صف آرایی کرده و می‌توانند شرایط عجیبی را ایجاد کنند. بازی پس از نبردهای اکشن است و می‌توانید از بین ۱۰ شخصیت ممکن یکی از را انتخاب کنید.
Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars PC-DARKSiDERS | FitGirl Repack

هر شخصیت مجموعه‌ای مهارت‌های منحصربه‌فرد را دارد و می‌توانید از ان‌هایی برای نابودی دشمنان خود در غباری از نبردها استفاده کنید. نینجا و شینوبی‌ها هم در بازی حضور دارند و هر کدام می‌توانند آسیب‌های فیزیکی م..

دانلود بازی We Were Here Forever برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی We Were Here Forever برای کامپیوتر

اولین رای باشید!شما در بازی We Were Here Forever می‌توانید همراه با همکار خود وارد عمل شده و در قلعه شومی به سراغ ماموریت‌ها بروید. هیچ راهی برای خروج وجود ندارد و باید ببینید که به شما خیانت شده است یا خیر. باید آن‌قدر باهوش باشید که پازل‌ها و ماجراجوی‌های مختلف را دنبال کرده و در قلب مرموز جنوب قدم گذارید. همکاری بخش مهمی از بازی است و باید آگاهانه کار خود را انجام دهید. اسرار زیادی در تاریکی نهفته است و می‌توانید با معماهایی روبرو شوید که تعیین کننده همه چیز خواهند بود. باید از طریق تجربه پیشروی کرده و خطرات ناگهانی را بررسی کنید. شما و دوستان‌تان المان‌هایی در قالب قدرت هم کسب خواهید کرد.
We Were Here Forever PC-0xdeadc0de

داستانی که در بازی می‌بینیم، نکات زیادی دارد که باید از طریق تجربه با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. ماجراجویی هیجان انگیزی در دنیای پر جنب و جوش ان جریان دارد و حتی المان‌هایی برای ترس شما تدارک دیده شده است. این مجموعه از اکشن و پازل گرفته تا مراحل همکاری محو..

دانلود بازی Evil Dead The Game برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی Evil Dead The Game برای کامپیوتر

اولین رای باشید!در بازی Evil Dead The Game باید به جای اش ویلیامز در دنیای اویل دد قدم گذاشته و با تیم شدن، نبردهای اکشن و چند نفره بازی را دنبال کنید. شما باید تیمی از چهار نفر را تشکیل داده و با مدیریت ترس خود، به کاوش و غارت جهان بازی بپردازید. اگر مجموعه فیلم‌های این سری را دیده باشید، کاملا می‌توانید با اطمینان جلو بروید. آیتم‌های کلیدی زیادی در این بازی وجود دارد که باید در هنگام قدم گذاشتن بین دنیاها کسب‌شان کنید. بازی دیالوگ‌های جدیدی فرای مجموعه سینمایی دارد که بروس کمپل و دیگران آن را اجرایی خواهند کرد. شخصیت‌هایی از سراسر این مجموعه حضور دارند و می‌توانیم به اسکاتی، آرتور و همچنین کلی مکسول اشاره کنیم.
Evil Dead: The Game PC-0xdeadc0de

شما باید برای نیروهای خیر جنگیده و کنترل شیاطین بازی را به دست بگیرید. باید خاکستر آن‌ها را سوزانده و سپس به سراغ دیگر کاراکترها بروید. تصاویر دیگری هم وجود دارند که جهان بازی را بیشتر به شما نمایان می‌کنند. بازی فیزیک وحشت زده‌ای دارد و در..

دانلود بازی Brigandine The Legend of Runersia برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی Brigandine The Legend of Runersia برای کامپیوتر

اولین رای باشید!در بازی Brigandine The Legend of Runersia قرار است خانه بزرگی را ببینیم که متشکل از ۴۰ پایگاه بوده و ۱۰۰ شوالیه در آن در اختیار شما خواهند بود. بیش از ۵۰ نوع هیولا دشمن شما هستند و شما باید با انتخاب یک حاکم، شوالیه‌ها و هیولاهای خود را به‌صورت سرباز سازماندهی کرده و پایگاه‌های دشمن را فتح کنید. اینکه می‌خواهید چگونه نبردی داشته باشید، کاملا به خود شما بستگی دارد. بنابراین، باید بهترین استراتژی‌ها را طراحی کرده و ملت خود را به سمت فتح قاره‌ها هدایت کنید. زمان در این بازی طی فصول می‌گذرد و هر فصل شامل چند مرحله سازمانی بوده و در فاز حمله می‌توانید کارهای مختلفی را انجام دهید.
Brigandine The Legend of Runersia PC-FLT | FitGirl Repack

در این بازی نیروهای خود را آماده‌سازی خواهید کرد و می‌توانید روی نقشه، فضاهای جالبی را داشته باشید. باید مهارت‌های هر واحد خود را ارتقا داده و طرفین را به سمت پیروزی هدایت کنید. شما می‌توانید مسیری را طی کنید ..

دانلود بازی Salt and Sacrifice برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی Salt and Sacrifice برای کامپیوتر

اولین رای باشید!در بازی Salt and Sacrifice قرار است که از پناهگاه که قلمرویی از هیولاهای مختلف است فرار کرده و ماموریت‌های جالب پادشاهی را انجام دهید. تهاجم‌های بی رحمانه‌ای در بازی وجود دارد و شما محکوم به پیروزی هستید. باید در برابر تهدیدهای مختلف قد علم کرده و اجازه ندهید که جادو بر شما پیروز شود. می‌توانید از طریق مرزهای غربی سفر کرده و به تعقیب، شکتر و از بین بردن Mages ها مشغول شوید. اسلحه‌ها و زره‌های جالبی در بازی وجود دارد که باید در برابر قدرت دشمنان از آن‌ها استفاده کنید. بازی هنرهای رونیک را هم به شما داده است و با تسلط یافتن روی آن‌ها می‌توانید به شکل ایمنی بازی را جلو ببرید.
Salt and Sacrifice PC-P2P

در این بازی دنیای بزرگ و پر از هزارتو را می‌بینیم که از لاشخورها، اسرار و تله‌ها پر شده است. نگهبانان قدرتمند در بازی حضور دارند و هر کدام ماجراهای خاصی را برای شما خواهند داشت. بازی یک سیستم چندنفره آنلاین هم دارد که در سرورهای محلی پیاده‌سازی شده و می‌توانید وارد نبردهای..

دانلود بازی Kingdom Two Crowns – Norse Lands DLC برای کامپیوترخانه » بازی » دانلود بازی Kingdom Two Crowns – Norse Lands DLC برای کامپیوتر

۴٫۵/۵ – (۱۹ امتیاز)در بازی Kingdom Two Crowns شما باید به صورت یک-نفره یا کو-آپ به ایجاد امپراطوری خود مشغول شوید و این امپراطوری را علیه خطرات فرقه ای به نام Greed محافظت نمایید. تکنولوژی های جدید، یونیت ها، دشمنان، کوه ها و اسرار متعددی را در این بازی تجربه خواهید کرد. این بازی اثری از استودیو Noio Coatsink می باشد که در ۱۱م دسامبر ۲۰۱۸ در شبکه استیم توسط Raw Fury منتشر شده است. بازی Kingdom Two Crowns را می توان اثری استراتژیک، ایندی و ماجراجویانه دانست. شما در این بازی باید امپراطوری خود را از هیچ شروع کنید.
صدها هزار گیمر در سرتاسر دنیا اسیر حملات شبانه ی Greed شده اند که در خفا کار خود را کرده است. شما باید بسیار محتاط باشید! بعد از اینکه امپراطوری خود را ایجاد کردید، باید به فکر مقابله و مبارزه با Greed باشید تا بتوانید آذوقه برای خود جمع آوری کنید. انواع سربازان نظامی را استخدام کنید، تکنولوژی های جدید را به کار بگیرید و به جنگ با دشمنان بر..